O nas

Przychodnia Stomatologiczna DENTICA służy mieszkańcom Siedlec od 2005 roku. Nasi specjaliści przyjmują pacjentów w samym centrum Siedlec, w pięknie odrestaurowanej kamienicy, przy ulicy Piłsudskiego 20. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i najnowocześniejszy sprzęt. Aby zapewnić najwyższy standard usług, nasi lekarze systematycznie biorą udział w szkoleniach, kursach i kongresach naukowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi o najwyższej jakości, wprowadzając do codziennego leczenia najnowszą wiedzę z zakresu stomatologii. Indywidualne podejście do każdego pacjenta jest u nas standardem. 

Zajmujemy się leczeniem stomatologicznym dzieci i dorosłych. Nie posiadamy umowy z NFZ.

 

Co nas wyróżnia

Zawsze miła i uśmiechnięta obsługa
Zawsze miła i uśmiechnieta obsługa

Odwiedzając naszą przychodnię zawsze spotkacie się z uśmiechniętą i kompetentną obsługą w recepcji. Ustalimy najkorzystniejszy dla Państwa termin wizyty i udzielimy niezbędnych wskazówek.

Przestronna poczekalnia z relaksującą muzyką

Podczas oczekiwania na wizytę nasi pacjenci mogą odpocząć w przestronnej poczekalni w ciepłych kolorach przy dźwiękach relaksującej muzyki.

Kącik zabaw dla dzieciKącik zabaw dla dzieci

Wasze pociechy nie będą się nudziły podczas zabawy w specjalnie dla nich przygotowanym kąciku gdzie mogą pokolorować ciekawe obrazki, pobawić się maskotkami lub zagrać w logiczne układanki.

Komfortowe klimatyzowane gabinety

Nasi pacjenci przyjmowani są w przestronnych, klimatyzowanych gabinetach wyposażonych w nowoczesny sprzęt stomatologiczny. Możecie Państwo mieć pewność, że w połączeniu z pełni kompetentną obsadą lekarską poczujecie się w nich naprawdę komfortowo.

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny
Komfortowe klimatyzowane gabinety

Najlepszą jakość naszych usług gwarantuje oprócz bardzo dobrych specjalistów także sprzęt, na którym pracujemy.

Z myślą o Państwa potrzebach nasze gabinety wyposażyliśmy w: