Kariera

Dobrze wiemy, że najcenniejszym kapitałem każdej firmy są ludzie. To oni decydują o sukcesie firmy na rynku, są odpowiedzialni za budowanie jej wizerunku i renomy. Zwłaszcza w stomatologii ważne jest łączenie wysokiej jakości leczenia z perfekcyjną obsługą pacjenta i umiejętnością tworzenia odpowiedniej atmosfery.

Cieszymy się z pracy w zespole, który tworzą osoby o najwyższych kompetencjach, nastawione na systematyczne uczenie się i podnoszenie swoich kwalifikacji. Dla których stomatologia to pasja, radość i satysfakcja z wykonywania zawodu stomatologa.

Naszym pracownikom zapewniamy ciągły rozwój oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych.

Osoby zainteresowane pracą w Przychodni Stomatologicznej Dentica, spełniające wymagania określone dla danego stanowiska, posiadające wysoką motywację do podjęcia pracy i chęć nawiązania współpracy z naszą przychodnią, mogą wysyłać swoje aplikacje (CV wraz z Listem Motywacyjnym) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"